25 Ekim 2014 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rüzgar Erkoçlar’ın sevgilisi oyuncu çıktı
09 Nisan 2013 Salı 10:35

Rüzgar Erkoçlar’ın sevgilisi oyuncu çıktı

Önceki gün ilk kez görüntülenen Rüzgar Erkoçlar’ın sevgilisi oyuncu çıktı. Rüzgar Erkoçlar’ın sevgilisi Aylin Tunceli, Doğruluk Ekseni ve Mor Menekşeler adlı dizide yer aldığı öğrenildi.

 

Rüzgar Erkoçlar’ın sevgilisi oyuncu çıktı! Oyuncu Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirerek erkek oldu ve Rüzgar adını aldı. Hiç şüphesiz son günlerin en büyük magazin olayına imza atan Rüzgar Erkoçlar, sevgilisiyle parkta kol kola otururken görüntülendi. Sevgili Aylin Tunceli de, Rüzgar Erkoçlar gibi televizyon dünyasından…

RÜZGAR ERKOÇLAR‘IN SEVGİLİSİ OYUNCU ÇIKTI

Hülya Avşar’ın reklam filmi ve Emret Komutanım gibi dizilerle tanınan Nil Erkoçlar, geçtiğimiz aylarda ameliyatla erkek oldu ve Rüzgar adını aldı. Habertürk’te yer alan habere göre, geçtiğimiz gün Beşiktaş Barbaros Parkı’nda görüntülenen Rüzgar Erkoçlar'ın ‘Aylin’ diye seslendiği sevgilisinin de kendisi gibi oyuncu olduğu ortaya çıktı. Rüzgar Erkoçlar ile deniz kenarında romantik anlar geçiren genç kız oyuncu Aylin Tunceli olduğu öğrenildi.

AYLİN TUNCELİ KİMDİR?

Rüzgar Erkoçlar'ın, Barbaros Parkı'nda sarmaş dolaş oturup üşüdüğü için ceketini verdiği sevgilisi Aylin Tunceli, 2008'de Samanyolu TV'de yayınlanan Doğruluk Ekseni adlı diziyle oyunculuğa adım attı. Tunceli en son TRT 1'de yayınlanan ve başrollerini Güven Kıraç, Zafer Algöz, Sarp Levendoğlu gibi isimlerin paylaştığı Mor Menekşeler dizisiyle ekrana geldi.

ruzgar-001.jpg

Parkta görüntülenen Rüzgar Erkoçlar Rüzgar Erkoçlar, görüntülendiğini fark edince Aylin’in elini bıraktı. Rüzgar Erkoçlar, “İki aydır evde oturuyorum, ilk kez dışarı çıktım” derken, kız arkadaşı ise görüntülenmekten rahatsız oldu, fotoğraflarının silinmesini istemişti.

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
RÖPÖRTAJ
MEKAN ARŞİVİ