24 Ekim 2014 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaçırılan Pilot Murat Ağcanın Ailesi Endişeli
10 Ağustos 2013 Cumartesi 13:22

Kaçırılan Pilot Murat Ağca'nın Ailesi Endişeli

Türk Hava Yolları (THY) pilotu Murat Akpınar ve yardımcı pilot Murat Ağca, İstanbul-Beyrut seferini tamamlayıp otele döndükleri sırada kaçırıldı.

Türk Hava Yolları (THY) pilotu Murat Akpınar ve yardımcı pilot Murat Ağca, İstanbul-Beyrut seferini tamamlayıp otele döndükleri sırada kaçırıldı. Lübnan'da kaçırılan pilotlardan Murat Ağca’nın Elazığlı olduğu öğrenildi. Hava limanından otobüsle sahil kıyısında bulunan otele gittikleri sırada Cocodi Köprüsü’nde önünü kesen iki otomobilin içinden inen kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılan pilotların durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Türk pilotlardan Murat Ağca'nın Elazığ'daki babaevinde endişeli bir bekleyiş var. Pilotun babası Zeki Ağca ve annesi Emine Ağca, çocuklarının kaçırıldığını öğrenince büyük üzüntü yaşadı. Baba Zeki Ağca sabah gelen telefonla olaydan haberdar olduklarını ve yıkıldıklarını söyledi. Kendisinin kalp hastası olduğunu belirten Ağca, kontrol için ambulansla hastaneye gittiklerini dile getirdi.
Oğluyla en son dün telefonda konuştuğunu ifade eden Ağca, "Oğlum Beyrut'a gideceğini, bayrama gelemeyeceğini söyledi. Köyde olduğumuz için telefon irtibatımız kesildi. THY'den yetkililer geldi, gereken her şeyi yapacaklarını, İstanbul'a gitmek istemeleri durumunda gönderebileceklerini söylediler." dedi.

Evli ve iki çocuk babası olan 38 yaşındaki Murat Ağca'nın, dört kardeşin en küçüğü olduğu bildirildi.
CİHAN

Kaçırılan pilot Murat Ağca'nın ailesi endişeli

Kaçırılan pilot Murat Ağca'nın ailesi endişeli

Kaçırılan pilot Murat Ağca'nın ailesi endişeli

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
RÖPÖRTAJ
MEKAN ARŞİVİ